KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage/blandteknik 12295294
nr 1229 5294
Carmen Paas
(f. 1966), Sverige
Collage/blandteknik, "Ballroom dance. Signerad, daterad 2016. Mixed media collage, 150x110 cm
Carmen Paas, svensk bildkonstnär född 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:01:21
16/1 20:44:54
100 kr
21/1 18:52:13